WARSZTATY HOME DEFENSE 20 STYCZNIA 2019

WARSZTATY STRZELECKIE HOME DEFENSE
20 STYCZNIA 2019


Opis Warsztatów


Warsztaty strzeleckie Home Defense przeznaczone są dla doświadczonych strzelców chcących nabyć umiejętności z zakresu praktycznego posługiwania się bronią w warunkach domowych. Podczas warsztatów stawiamy na realizm.

W trakcie warsztatów używane będą pistolety GLOCK 17 w systemie FX, umożliwiające bezpieczne prowadzenie ognia do każdego rodzaju celów (łącznie z pozorantem). Na tych warsztatach nie używamy broni długiej.

Podczas zajęć przeprowadzimy kilka wariantów scenariusza z bezpośrednim zagrożeniem znajdującym się w naszym domu. Pokażemy jak skutecznie wykorzystać przewagę wynikającą ze znajomości “terenu”, jak identyfikować cel oraz prowadzić ogień w środowisku neutralnym, a także przy niedostatecznym oświetleniu.

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest ukończenie szkolenia strzeleckiego przynajmniej na poziomie 2 lub potwierdzenie swoich umiejętności na treningu indywidualnym.

Tematyka


– bezpieczeństwo, dobre nawyki
– obsługa broni bez ekwipunku
– techniki poruszania się z bronią bez ekwipunku
– techniki identyfikacji celu w warunkach neutralnych
– praca z bronią w warunkach zmroku

Poziomy


Warsztaty Home Defense, przeznaczone są dla osób, które ukończyły Szkolenie Strzeleckie poziom 2 lub potwierdziły swoje umiejętności na treningu indywidualnym. Poniżej możesz przeczytać czego oczekujemy od kandydatów (poziom 2).

Poziom 0

Nigdy w życiu nie trzymałeś broni palnej lub sporadycznie uczęszczasz na strzelnicę. Nie używałeś nigdy kabury, nie wiesz co to ciąg futerałowy.

Poziom 1

Potrafisz bezpiecznie posługiwać się bronią, bezwzględnie kontrolujesz kierunek lufy oraz palec poza/na języku spustowym. Ciąg futerałowy nie jest Ci obcy.

Poziom 2

Masz dobrze opanowany manual broni na której pracujesz. Potrafisz płynnie, bez patrzenia na broń wykonywać podstawowe czynności, takie jak: wymiana magazynka, zabezpieczanie odbezpieczanie broni etc.

Poziom 3

Masz doskonale opracowany manual broni na której pracujesz. Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu ognia w ruchu oraz niestandardowych pozycjach. Masz dobrze opanowane przechodzenie z broni głównej na zapas.

Instruktorzy


Szkolenia strzeleckie, medyczne, taktyczne, prowadzone przez byłych operatorów Polskich Jednostek Specjalnych.

Szkolenie jest prowadzone przez byłych operatorów Jednostki Wojskowej GROM. Każdy z naszych instruktorów ma za sobą kilkanaście lat służby w jednostkach specjalnych. Doświadczenie oraz lata praktyki pomagają nam w skutecznym szkoleniu strzelców na każdym poziomie zaawansowania. Kierownikiem tego szkolenia będzie Lasek.

Miejsce


Warsztaty odbędą się na krytej strzelnicy “FSO” zlokalizowanej na terenie dawnej Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie. Będziemy mieli do dyspozycji oś taktyczną, specjalnie przystosowaną do specyfiki warsztatów. Lokalizacja na google maps: ( https://goo.gl/maps/ExrtyrNTrs42 )

Sprzęt


W trakcie Warsztatów Strzeleckich Home Defense używamy pistoletów GLOCK 17 w systemie FX. Nie ma potrzeby zabierania własnej broni. Każdemu kursantowi zapewniamy: pistolet GLOCK 17 FX, magazynki oraz maski ochronne. Prosimy nie zabierać własnych akcesoriów (pasów, kabur etc.), ponieważ formuła szkolenia nie zakłada ich użycia ( wyjątkiem są osoby sypiające w szpeju;) ).

Standard warsztatów Home Defense


Szkolenia GROM ilość osób w grupie

4-6 osób w grupie

Jest to gwarancja bezpieczeństwa, a także dłuższego czasu 1 na 1 z instruktorem. Z doświadczenia wiemy, że praca na wyższych poziomach wymaga małych grup.

Szkolenia grom ilość osób na szkoleniach

4-6 osób na warsztatach

Swoboda przy strzelaniu ze zmianami pozycji etc. Nie praktykujemy oversellingu, dbamy o to, aby kolejki oraz oczekiwanie były ograniczone do minimum.

Szkolenia grom zniżka

Rabat dla służb mundurowych

Jeżeli jesteś funkcjonariuszem służb mundurowych, zabierz swoją legitymację służbową i skorzystaj z 20% zniżki na szkolenie.

Szkolenia grom grill wyżywienie

Jesz i pijesz do woli

W zależności od pory dnia zapewniamy odpowiedni posiłek, nigdy nie ograniczamy ilości jedzenia. W sezonie letnim, naszą specjalnością jest grill.

Program warsztatów


ND 20 stycznia 2019

– 10:00-10:15 śniadanie na strzelnicy, rejestracja uczestników, strzelnica FSO Warszawa
– 10:15 omówienie zasad bezpieczeństwa, rozpoczęcie I części warsztatów
– 13:00 obiad
– 13:30 rozpoczęcie II części warsztatów
– 17:00 zakończenie

CO ZABRAĆ?

Poniżej lista rzeczy koniecznych do wzięcia udziału w warsztatach:

– Rękawiczki taktyczne
– Buty taktyczne/trekingowe
– Gruba bluza, spodnie dresowe, szalik/chusta (pod spód)
– Okrycie wierzchnie (spodnie, kurtka) do pobrudzenia.

CENA WARSZTATÓW : 1200zł

Cena zawiera:
– zajęcia teoretyczne i praktyczne
– wyżywienie
– ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:
– dojazdu
– broni oraz amunicji (możliwość zakupu pakietu, patrz obok)

PAKIET GLOCK FX: 250zł
(płatny na miejscu, gotówką, w dniu szkolenia)

– zawiera udostępnienie pistoletu GLOCK 17 FX z osprzętem oraz 75 sztuk amunicji 9mm FX.

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany/a na stronę płatności. Link do strony płatności otrzymasz również w wiadomości mailowej potwierdzającej wysłanie formularza.

 

Szybka wpłata jest gwarancją uczestnictwa.

Formularz Zgłoszeniowy