WARSZTATY FORCE ON FORCE (CQB) 1 CZERWCA 2019

WARSZTATY STRZELECKIE FORCE ON FORCE (CQB)
1 CZERWCA 2019


Opis Warsztatów


Warsztaty strzeleckie Force on Force (CQB) przeznaczone są dla doświadczonych strzelców chcących nabyć umiejętności z zakresu walki w bliskim oraz bezpośrednim kontakcie.

Podczas warsztatów używane są pistolety GLOCK 17 w systemie FX oraz karabiny AR-15 FX, umożliwiające bezpieczne prowadzenie ognia do każdego rodzaju celów (łącznie z pozorantem).

W trakcie zajęć zostaną omówione i przećwiczone wszystkie elementy, które do tej pory szlifowaliśmy na Szkoleniach strzeleckich poziom 2 i 3 (z tąróżnicą, że wtedy cele nie oddawały…).

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest ukończenie szkolenia strzeleckiego przynajmniej na poziomie 2 lub potwierdzenie swoich umiejętności na treningu indywidualnym.

Tematyka


– bezpieczeństwo, dobre nawyki
– techniki prowadzenia ognia do ruchomych celów
– techniki pracy na zasłonach
– elementy przemieszczania się w zespołach 2-osobowych

Poziomy


Warsztaty Force on Force (CQB), przeznaczone są dla osób, które ukończyły Szkolenie Strzeleckie poziom 2 lub potwierdziły swoje umiejętności na treningu indywidualnym. Poniżej możesz przeczytać czego oczekujemy od kandydatów (poziom 2).

Poziom 0

Nigdy w życiu nie trzymałeś broni palnej lub sporadycznie uczęszczasz na strzelnicę. Nie używałeś nigdy kabury, nie wiesz co to ciąg futerałowy.

Poziom 1

Potrafisz bezpiecznie posługiwać się bronią, bezwzględnie kontrolujesz kierunek lufy oraz palec poza/na języku spustowym. Ciąg futerałowy nie jest Ci obcy.

Poziom 2

Masz dobrze opanowany manual broni na której pracujesz. Potrafisz płynnie, bez patrzenia na broń wykonywać podstawowe czynności, takie jak: wymiana magazynka, zabezpieczanie odbezpieczanie broni etc.

Poziom 3

Masz doskonale opracowany manual broni na której pracujesz. Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu ognia w ruchu oraz niestandardowych pozycjach. Masz dobrze opanowane przechodzenie z broni głównej na zapas.

Instruktorzy


Miejsce


Warsztaty odbędą się na strzelnicy “Poligon” zlokalizowanej w Skierniewicach (1h autostradą od Warszawy). Będziemy mieli do dyspozycji oś z możliwością jednoczesnego prowadzenia ognia w trzech kierunkach. Oś będzie zamknięta tylko dla naszej grupy. Lokalizacja na google maps: ( https://goo.gl/maps/DvJEWtg2MUx )

Sprzęt


W trakcie Warsztatów Strzeleckich Force on Force (CQB) używamy pistoletów GLOCK 17 w systemie FX oraz karabinów AR-15 FX. Jeżeli posiadasz własną broń i akcesoria, zabierz je. Broń z ostrą amunicją przyda się na rozgrzewkę strzelecką. W dalszej części zajęć udostępnimy Ci broń w systemie FX (jeżeli posiadasz karabin AR-15, przełożymy sam zamek i będziesz mógł korzystać z FX na swojej broni).

Standard warsztatów Force on Force (CQB)


Szkolenia GROM ilość osób w grupie

4-6 osób w grupie

Jest to gwarancja bezpieczeństwa, a także dłuższego czasu 1 na 1 z instruktorem. Z doświadczenia wiemy, że praca na wyższych poziomach wymaga małych grup.

Szkolenia grom ilość osób na szkoleniach

4-6 osób na warsztatach

Swoboda przy strzelaniu ze zmianami pozycji etc. Nie praktykujemy oversellingu, dbamy o to, aby kolejki oraz oczekiwanie były ograniczone do minimum.

Szkolenia grom zniżka

Rabat dla służb mundurowych

Jeżeli jesteś funkcjonariuszem służb mundurowych, zabierz swoją legitymację służbową i skorzystaj z 20% zniżki.

Szkolenia grom grill wyżywienie

Jesz i pijesz do woli

W zależności od pory dnia zapewniamy odpowiedni posiłek, nigdy nie ograniczamy ilości jedzenia. W sezonie letnim, naszą specjalnością jest grill.

Program warsztatów


SB 1 czerwca 2019

– 09:00-09:15 śniadanie na strzelnicy, rejestracja uczestników, strzelnica Poligon Skierniewice
– 09:30 rozpoczęcie warsztatów, omówienie zasad bezpieczeństwa
– 10:00 trening I
– 13:00 obiad
– 14:00 trening II
– 17:00 zakończenie warsztatów

CO ZABRAĆ?

Poniżej lista rzeczy koniecznych do wzięcia udziału w warsztatach:

– broń krótka, 2-4 magazynki, ładownica, kabura, pas, min. 200szt. amunicji
– broń długa z kolimatorem, 2-4 magazynki, ładownica, jedno lub dwu-punktowy pas “sling” lub “bungee”, min. 120 szt. amunicji
– wygodny strój
– kurtka przeciwdeszczowa
– rękawiczki taktyczne
– czapka z daszkiem
– bandana/chusta
– gruba bluza (do pobrudzenia)
– spodnie dresowe (do pobrudzenia)

CENA WARSZTATÓW : 1200zł

Cena zawiera:
– zajęcia teoretyczne i praktyczne
– wyżywienie
– ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:
– dojazdu
– broni oraz amunicji (możliwość zakupu pakietu, patrz obok)

PAKIET AR FX: 300zł
(płatny na miejscu, gotówką, w dniu szkolenia)

– zawiera udostępnienie karabinu AR-15 FX z osprzętem oraz 60 sztuk amunicji.

PAKIET GLOCK FX: 250zł
(płatny na miejscu, gotówką, w dniu szkolenia)

– zawiera udostępnienie pistoletu GLOCK 17 FX z osprzętem oraz 75 sztuk amunicji 9mm FX.

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany/a na stronę płatności. Link do strony płatności otrzymasz również w wiadomości mailowej potwierdzającej wysłanie formularza.

 

Szybka wpłata jest gwarancją uczestnictwa.

Formularz Zgłoszeniowy