WARSZTATY FORCE ON FORCE (CONCEALMENT) 24 LUTEGO 2019

WARSZTATY STRZELECKIE FORCE ON FORCE (CONCEALMENT)
24 LUTY 2019


Opis Warsztatów


Warsztaty strzeleckie Force on Force (concealment) przeznaczone są dla doświadczonych strzelców chcących nabyć umiejętności z zakresu walki w bliskim oraz bezpośrednim kontakcie.

Podczas warsztatów używane są pistolety GLOCK 17 w systemie FX, umożliwiające bezpieczne prowadzenie ognia do każdego rodzaju celów (łącznie z pozorantem). Na tych warsztatach nie używamy broni długiej.

W trakcie zajęć zostaną omówione i przećwiczone 3 różne scenariusze zakładające wykorzystanie broni krótkiej w obronie przed bezpośrednim zagrożeniem.

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest ukończenie szkolenia strzeleckiego przynajmniej na poziomie 2 lub potwierdzenie swoich umiejętności na treningu indywidualnym.

Tematyka


– bezpieczeństwo, dobre nawyki
– techniki szybkiego dobywania broni
– techniki wczesnego prowadzenia ognia
– scenariusz nożownik
– scenariusz active shooter
– scenariusz zabór broni

Poziomy


Warsztaty Force on Force (concealment), przeznaczone są dla osób, które ukończyły Szkolenie Strzeleckie poziom 2 lub potwierdziły swoje umiejętności na treningu indywidualnym. Poniżej możesz przeczytać czego oczekujemy od kandydatów (poziom 2).

Poziom 0

Nigdy w życiu nie trzymałeś broni palnej lub sporadycznie uczęszczasz na strzelnicę. Nie używałeś nigdy kabury, nie wiesz co to ciąg futerałowy.

Poziom 1

Potrafisz bezpiecznie posługiwać się bronią, bezwzględnie kontrolujesz kierunek lufy oraz palec poza/na języku spustowym. Ciąg futerałowy nie jest Ci obcy.

Poziom 2

Masz dobrze opanowany manual broni na której pracujesz. Potrafisz płynnie, bez patrzenia na broń wykonywać podstawowe czynności, takie jak: wymiana magazynka, zabezpieczanie odbezpieczanie broni etc.

Poziom 3

Masz doskonale opracowany manual broni na której pracujesz. Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu ognia w ruchu oraz niestandardowych pozycjach. Masz dobrze opanowane przechodzenie z broni głównej na zapas.

Instruktorzy


Szkolenia strzeleckie, medyczne, taktyczne, prowadzone przez byłych operatorów Polskich Jednostek Specjalnych.

Szkolenie jest prowadzone przez byłych operatorów Jednostki Wojskowej GROM. Każdy z naszych instruktorów ma za sobą kilkanaście lat służby w jednostkach specjalnych. Doświadczenie oraz lata praktyki pomagają nam w skutecznym szkoleniu strzelców na każdym poziomie zaawansowania. Kierownikiem tego szkolenia będzie Lasek.

Miejsce


Szkolenie odbędzie się na krytej strzelnicy “FSO” zlokalizowanej na terenie dawnej Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie. Będziemy mieli do dyspozycji oś taktyczną, zamkniętą dla naszej grupy. Lokalizacja na google maps: ( https://goo.gl/maps/ExrtyrNTrs42 )

Sprzęt


W trakcie Warsztatów Strzeleckich Force on Force (concealment) używamy pistoletów GLOCK 17 w systemie FX. Nie ma potrzeby zabierania własnej broni. Każdemu kursantowi zapewniamy: pistolet GLOCK 17 FX, magazynki,  ładownicę, kaburę, pas biodrowy, maskę ochronną. Jeżeli posiadasz własne akcesoria do GLOCK’a 17, zabierz je ze sobą i trenuj na tym czego używasz.

Standard warsztatów Force on Force (concealment)


Szkolenia GROM ilość osób w grupie

4-6 osób w grupie

Jest to gwarancja bezpieczeństwa, a także dłuższego czasu 1 na 1 z instruktorem. Z doświadczenia wiemy, że praca na wyższych poziomach wymaga małych grup.

Szkolenia grom ilość osób na szkoleniach

4-6 osób na warsztatach

Swoboda przy strzelaniu ze zmianami pozycji etc. Nie praktykujemy oversellingu, dbamy o to, aby kolejki oraz oczekiwanie były ograniczone do minimum.

Szkolenia grom zniżka

Rabat dla służb mundurowych

Jeżeli jesteś funkcjonariuszem służb mundurowych, zabierz swoją legitymację służbową i skorzystaj z 20% zniżki.

Szkolenia grom grill wyżywienie

Jesz i pijesz do woli

W zależności od pory dnia zapewniamy odpowiedni posiłek, nigdy nie ograniczamy ilości jedzenia. W sezonie letnim, naszą specjalnością jest grill.

Program warsztatów


ND 24 lutego 2019

– 10:00-10:15 śniadanie na strzelnicy, rejestracja uczestników, strzelnica FSO Warszawa
– 10:15 rozpoczęcie warsztatów, omówienie zasad bezpieczeństwa
– 10:30 scenariusz I
– 13:00 obiad
– 13:30 scenariusz II
– 15:30 scenariusz III
– 18:00 zakończenie warsztatów

CO ZABRAĆ?

Poniżej lista rzeczy koniecznych do wzięcia udziału w warsztatach:

– Rękawiczki taktyczne
– Buty taktyczne/trekingowe
– Gruba bluza, spodnie dresowe, szalik/chusta (pod spód)
– Okrycie wierzchnie (spodnie, kurtka) do pobrudzenia.

CENA WARSZTATÓW : 1200zł

Cena zawiera:
– zajęcia teoretyczne i praktyczne
– wyżywienie
– ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:
– dojazdu
– broni oraz amunicji (możliwość zakupu pakietu, patrz obok)

PAKIET GLOCK FX: 250zł
(płatny na miejscu, gotówką, w dniu szkolenia)

– zawiera udostępnienie pistoletu GLOCK 17 FX z osprzętem oraz 75 sztuk amunicji 9mm FX.

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany/a na stronę płatności. Link do strony płatności otrzymasz również w wiadomości mailowej potwierdzającej wysłanie formularza.

 

Szybka wpłata jest gwarancją uczestnictwa.

Formularz Zgłoszeniowy