fbpx

PISTOLET PODSTAWOWY


TEMATYKA: CMMS Fundamentals
CZAS TRWANIA: 4h
ROZMIAR GRUPY: max. 5 osób
CENA Z NASZĄ BRONIĄ: 720zł
CENA Z WŁASNĄ BRONIĄ: 500zł
GODZINA ROZPOCZĘCIA: w formularzu
(na dole strony)

Podstawowe szkolenie strzeleckie z broni krótkiej prowadzone zgodnie z metodyką elitarnego Combat Marksmanship Course (CMMS).  Celem zajęć jest uświadomienie czym jest combat shooting oraz nauczenie podstawowych technik składających się na tzw. combat shooting fundamentals (fundamenty strzelectwa bojowego). Zajęcia prowadzone są przez byłych operatorów JWK oraz JW GROM. Niezależnie czy strzelasz od 10-ciu lat, czy od wczoraj, jeżeli nie miałeś wcześniej styczności z CMMS, u nas zaczniesz od początku. Gwarantujemy, że wywrócimy Twoje pojęcie o strzelectwie bojowym do góry nogami!

Pamiętaj, że tego samego dnia możesz także wziąć udział w szkoleniu karabin podstawowy!

Nadchodzące terminy


Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Dla kogo?


Szkolenie podstawowe przeznaczone jest zarówno dla osób, które nigdy nie trzymały broni jak i dla zaawansowanych strzelców sportowych nie mających do tej pory styczności z technikami nauczanymi na Combat Marksmanship Course. Nasze podejście wynika z tego, że nawet z pozoru oczywiste czynności jak ładowanie i rozładowywanie broni nauczane są w unikalny, niespotykany na innych szkoleniach sposób. Dla początkujących jest to świetna okazja do rozpoczęcia swej przygody od combat shootingu. Dla zaawansowanych jest to okazja do poszerzenia horyzontów oraz zmierzenia się z dotychczasowymi nawykami i bliznami treningowymi.

Zakres szkolenia


– zasady bezpieczeństwa
– budowa i zasada działania pistoletu Glock 17
– bezpieczne ładowanie i rozładowanie broni
– postawa strzelecka
– chwyt broni
– zgrywanie i obserwacja przyrządów celowniczych
– kontrola spustu
– oddech
– ciąg futerałowy

Combat Marksmanship Course (CMMS)


Intensywne szkolenie strzeleckie opracowane przez byłych operatorów amerykańskich jednostek specjalnych DeltaForce i Navy Seals. Podstawą szkolenia jest opanowanie do perfekcji kilku fundamentalnych zasad strzelectwa bojowego, co umożliwia prowadzenie skutecznej walki z użyciem broni długiej i krótkiej w różnych sytuacjach i w różnym środowisku. Niezależnie od etapu szkolenia, nauczane techniki tworzą spójny wewnętrznie system.

Nasz sprzęt


Wybierając szkolenie z naszą bronią udostępnimy Ci: pistolet Glock 17, Glock 19, Glock 19x lub Glock 44 (dla młodzieży, drobnych kobiet), 150 sztuk amunicji 9mm, ochronniki oczu i słuchu, pas biodrowy z kaburą oraz podwójną ładownicą (również dla leworęcznych).

Co zabrać?


Wszyscy uczestnicy

wygodny strój adekwatny do pory roku i prognozowanej pogody
wysokie buty (trekingowe/taktyczne)
czapkę z daszkiem
spodnie z szerokimi szlufkami 4-5cm

Uczestnicy z własną bronią

pistolet samopowtarzalny
150szt. amunicji
2-4 magazynki
pas biodrowy
kaburę
ładownicę/ładownice

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany na stronę z płatnościami. Płacisz tylko opłatę za szkolenie (500zł), brak wpłaty w ciągu 3ch dni od zapisu jest równoważny z jego anulacją. Opłatę za korzystanie z naszej broni rozliczamy na miejscu, w dniu szkolenia.

Formularz Zgłoszeniowy


Skontaktuj się