KARABIN ŚREDNIO ZAAWANSOWANY


TEMATYKA: CMMS Critical Skills
CZAS TRWANIA: 7h
ROZMIAR GRUPY: max. 6 osób
CENA Z NASZĄ BRONIĄ: 1170zł
CENA Z WŁASNĄ BRONIĄ: 800zł

Średnio zaawansowane szkolenie z broni długiej prowadzone zgodnie z metodyką elitarnego Combat Marksmanship Course (CMMS). Celem zajęć jest utrwalenie technik poznanych na szkoleniu podstawowym oraz wprowadzenie umiejętności krytycznych. Ze względu na obszerność materiału szkolenie jest podzielone na 2 etapy (“A” i “B”). Można zacząć od dowolnie wybranego etapu. Podczas szkolenia z pewnością zauważysz dlaczego poznanie i opanowanie fundamentów było konieczne aby pójść dalej! Zajęcia prowadzone są przez byłych operatorów JWK oraz JW GROM.

Nadchodzące terminy


Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Dla kogo?


Karabin Średnio Zaawansowany przeznaczony jest dla kursantów, którzy ukończyli szkolenie “karabin podstawowy” lub mieli wcześniej styczność z technikami nauczanymi na Combat Marksmanship Course. Ze względu na bezpieczeństwo oraz utrzymanie wysokiego poziomu nauczania, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia osób, które nie uczestniczyły w poziomie podstawowym, a w rażący sposób wybrały nieodpowiedni dla siebie poziom szkolenia. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas. Pamiętaj, że dla 99% osób najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie nauki od poziomu podstawowego.

Zakres szkolenia


ETAP “A”

– Techniki wymiany magazynka
– Techniki usuwania zacięć
– Techniki poruszania się, prowadzenia ognia w ruchu
– Zaawansowane techniki przenoszenia ognia

ETAP “B”

– Techniki wymiany magazynka
– Techniki usuwania zacięć
– Techniki pracy na zasłonach (barykadach)
– Zaawansowane postawy strzeleckie

Combat Marksmanship Course (CMMS)


Intensywne szkolenie strzeleckie opracowane przez byłych operatorów amerykańskich jednostek specjalnych DeltaForce i Navy Seals. Podstawą szkolenia jest opanowanie do perfekcji kilku fundamentalnych zasad strzelectwa bojowego, co umożliwia prowadzenie skutecznej walki z użyciem broni długiej i krótkiej w różnych sytuacjach i środowiskach. Niezależnie od etapu szkolenia, nauczane techniki tworzą spójny wewnętrznie system.

Nasz sprzęt


Wybierając szkolenie z naszą bronią udostępnimy Ci: karabin AR-15 z 16″ lufą, 150 sztuk amunicji 5.56 mm, ochronniki oczu i słuchu, pas biodrowy z ładownicami oraz jednopunktowy pas “bungee” do karabinu. Na tym szkoleniu istnieje możliwość dokupienia większej ilości amunicji.

Co zabrać?


Wszyscy uczestnicy

wygodny strój adekwatny do pory roku i prognozowanej pogody
wysokie buty (trekingowe/taktyczne)
czapkę z daszkiem
spodnie z szerokimi szlufkami 4-5cm (nieobowiązkowe)

Uczestnicy z własną bronią

karabin samopowtarzalny
pas (zalecamy 1-punktowy)
kolimator (zalecamy)
150szt. amunicji
2-4 magazynki
pas biodrowy
ładownice

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany na stronę z płatnoścPo wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany na stronę z płatnościami. Płacisz tylko opłatę za szkolenie (800zł), brak wpłaty w ciągu 3ch dni od zapisu jest równoważny z jego anulacją. Opłatę za korzystanie z naszej broni rozliczamy na miejscu, w dniu szkolenia.

Formularz Zgłoszeniowy