KARABIN ŚREDNIO ZAAWANSOWANY


TEMATYKA: CMMS Critical Skills
CZAS TRWANIA: 7h
ROZMIAR GRUPY: max. 6 osób
CENA Z NASZĄ BRONIĄ: 1250zł
CENA Z WŁASNĄ BRONIĄ: 800zł
GODZINA ROZPOCZĘCIA: w formularzu
(na dole strony)

Średnio zaawansowane szkolenie strzeleckie z broni długiej prowadzone zgodnie z metodyką elitarnego Combat Marksmanship Course (CMMS). Celem zajęć jest utrwalenie technik poznanych na szkoleniu podstawowym oraz wprowadzenie umiejętności krytycznych. Ze względu na obszerność materiału szkolenie jest podzielone na 2 etapy (“A” i “B”). Można zacząć od dowolnie wybranego etapu. Podczas szkolenia z pewnością zauważysz dlaczego poznanie i opanowanie fundamentów było konieczne aby pójść dalej! Zajęcia prowadzone są przez byłych operatorów JWK oraz JW GROM.

Nadchodzące terminy


Nie odnaleziono wydarzeń!

Dla kogo?


Karabin Średnio Zaawansowany przeznaczony jest dla osób, które ukończyły szkolenie “karabin podstawowy” . Pilnujemy aby każdy z kursantów stosował te same techniki oraz procedury bezpieczeństwa. Dzięki takiemu podejściu, nasi kursanci oraz instruktorzy mają komfort pracy z grupą w której wszyscy uczestnicy są na zbliżonym poziomie zaawansowania.

Zakres szkolenia


ETAP “A”

– Techniki wymiany magazynka
– Techniki usuwania zacięć
– Techniki poruszania się, prowadzenia ognia w ruchu
– Zaawansowane techniki przenoszenia ognia

ETAP “B”

– Techniki wymiany magazynka
– Techniki usuwania zacięć
– Techniki pracy na zasłonach (barykadach)
– Zaawansowane postawy strzeleckie

Combat Marksmanship Course (CMMS)


Intensywne szkolenie strzeleckie opracowane przez byłych operatorów amerykańskich jednostek specjalnych DeltaForce i Navy Seals. Podstawą szkolenia jest opanowanie do perfekcji kilku fundamentalnych zasad strzelectwa bojowego, co umożliwia prowadzenie skutecznej walki z użyciem broni długiej i krótkiej w różnych sytuacjach i w różnym środowisku. Niezależnie od etapu szkolenia, nauczane techniki tworzą spójny wewnętrznie system.

Ścieżka rozwoju


Decydując się na szkolenie z nami otrzymujesz jasną perspektywę rozwoju. Dbamy o to, aby każdy z kursantów wiedział co i jak ma robić. Wybierz swój cel i zobacz jak do niego dotrzeć.

Ścieżka rozwoju strzeleckiego w Szkolenia GROM

Nasz sprzęt


Wybierając szkolenie z naszą bronią (+450zł) udostępnimy Ci: karabin AR-15 STAG Arms z lufą 16″ lub PAC15 z lufą 14,5″, 150 sztuk amunicji 5.56 mm, ochronniki oczu i słuchu, pas biodrowy z ładownicami oraz jednopunktowy pas “bungee” do karabinu.

Co zabrać?


Wszyscy uczestnicy

wygodny strój adekwatny do pory roku i prognozowanej pogody
wysokie buty (trekingowe/taktyczne)
czapkę z daszkiem
spodnie z szerokimi szlufkami 4-5cm

Uczestnicy z własną bronią

karabin samopowtarzalny
pas (zalecamy 1-punktowy)
kolimator (zalecamy)
150szt. amunicji
2-4 magazynki
pas biodrowy
ładownice

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany na stronę z płatnościami. Płacisz tylko opłatę za szkolenie (800zł), brak wpłaty w ciągu 3ch dni od zapisu jest równoważny z jego anulacją. Opłatę za korzystanie z naszej broni rozliczamy na miejscu, w dniu szkolenia.

Formularz Zgłoszeniowy


Skontaktuj się