SZKOLENIE ZAAWANSOWANE

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE


NAJBLIŻSZE: 26 maja 2019
TEMATYKA: taktyka strzelecka
CZAS TRWANIA: 6-7h
ROZMIAR GRUPY: 4-5 osób
CENA Z NASZĄ BRONIĄ: 1470zł
( 300zł krótka, 370zł długa)
CENA Z WŁASNĄ BRONIĄ: 800zł

 

Zaawansowane szkolenie z broni krótkiej i długiej prowadzone zgodnie z metodyką elitarnego Combat Marksmanship Course (CMMS).  Celem zajęć jest praktyczne zastosowanie poznanych dotychczas technik w sytuacjach bojowych oraz wprowadzenie elementów taktyki. Dzięki temu szkoleniu docenisz jak wielką przewagę nad przeciwnikiem daje Ci brak konieczności ciągłego skupiania się na elementach, które stały się Twoimi odruchami! Zajęcia prowadzone są przez byłych operatorów JWK oraz JW GROM.

Dla kogo?


Szkolenie zaawansowane przeznaczone jest tylko dla osób, które ukończyły u nas przynajmniej jeden etap szkolenia na poziomie średnio zaawansowanym i otrzymały pozytywną opinię instruktora prowadzącego.

Zakres szkolenia


– zasady bezpieczeństwa
– rozgrzewka, przypomnienie fundamentów
strzelectwa bojowego
– metody walki i prowadzenia ognia
– taktyka w strzelaniu i poruszaniu się
– strzelanie instynktowne
– strzelanie i poruszanie się w parach
– tory taktyczne

Combat Marksmanship Course (CMMS)


Intensywne szkolenie strzeleckie opracowane przez byłych operatorów amerykańskich jednostek specjalnych DeltaForce i Navy Seals. Podstawą szkolenia jest opanowanie do perfekcji kilku fundamentalnych zasad strzelectwa bojowego, co umożliwia prowadzenie skutecznej walki z użyciem broni długiej i krótkiej w różnych sytuacjach i środowiskach. Niezależnie od etapu szkolenia, nauczane techniki tworzą spójny wewnętrznie system.

Nasz sprzęt


Wybierając szkolenie z naszą bronią udostępnimy Ci broń krótką (Glock 17) lub/oraz długą (AR-15) wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami tj.: pas biodrowy, ładownice, kabura, pas bungee, magazynki, ochronniki wzroku i słuchu. Na tym szkoleniu istnieje możliwość dokupienia większej ilości amunicji.

Co zabrać?


Wszyscy uczestnicy

wygodny strój adekwatny do pory roku i prognoz
wysokie buty (trekingowe/taktyczne)
czapkę z daszkiem
spodnie z szerokimi szlufkami 4-5cm (nieobowiązkowe)

Uczestnicy z własną bronią

karabin samopowtarzalny
pistolet samopowtarzalny
pas (zalecamy 1-punktowy)
pas biodrowy
kabura
ładownice
kolimator do karabinu (zalecamy)
po 2-4 magazynki
150 szt. amunicji do karabinu
200 szt. amunicji do pistoletu

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany na stronę z płatnościami. Płacisz tylko opłatę za szkolenie (800zł), brak wpłaty w ciągu 3ch dni od zapisu jest równoważny z jego anulacją. Po otrzymaniu wpłaty wyślemy potwierdzenie rezerwacji. Opłatę za korzystanie z naszej broni rozliczamy na miejscu, w dniu szkolenia.

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany/a na stronę płatności. Link do strony płatności otrzymasz również w wiadomości mailowej potwierdzającej wysłanie formularza.

 

Szybka wpłata jest gwarancją uczestnictwa.

Formularz Zgłoszeniowy