SZKOLENIE STRZELECKIE 22 WRZEŚNIA 2018

SZKOLENIE STRZELECKIE 22 WRZEŚNIA 2018


Poziom zaawansowania 0-1

Opis Szkolenia


Szkolenia strzeleckie na poziomie 0-1 przeznaczone są dla osób doskonalących swoje umiejętności z zakresu strzelectwa bojowego, a także dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z tą techniką. Na zajęciach nauczysz się podstaw bezpiecznego i efektywnego posługiwania się bronią palną.

Zajęcia odbywają się w 4-5 osobowych grupach podzielonych według poziomu umiejętności. To szkolenie jest przeznaczone dla osób na poziomie 0 lub 1.

Wstępnego podziału na grupy dokonujemy przed szkoleniem, na podstawie deklaracji z formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznego podziału dokonujemy po krótkim teście praktycznym, przeprowadzanym na początku każdego szkolenia. Dbamy o to, aby w grupach znajdowali się uczestnicy o podobnym poziomie umiejętności.

Tematyka Szkolenia


W GRUPIE POZIOM 0

Broń krótka
– bezpieczeństwo, dobre nawyki
– teoria strzału
– podstawowa postawa strzelecka
– chwyt broni
– dobywanie broni, podstawowy ciąg futerałowy
– wprowadzanie broni w cel
– zgrywanie przyrządów celowniczych
– praca na języku spustowym
– budowa i podstawy działania pistoletu GLOCK-17

Broń długa
– bezpieczeństwo, dobre nawyki
– podstawowa postawa strzelecka
– podstawowe chwyty
– składanie się do strzału
– praca na bezpieczniku
– budowa i podstawy działania karabinu AR-15

W GRUPIE POZIOM 1

Broń krótka
– bezpieczeństwo, dobre nawyki
– postawy strzeleckie: stojąca, klęcząca, leżąca
– przenoszenie ognia pomiędzy celami
– różne wymiany magazynków
– podstawowe zacięcia

Broń długa

– bezpieczeństwo, dobre nawyki
– postawy strzeleckie: stojąca, klęcząca, leżąca
– przenoszenie ognia pomiędzy celami
– podstawowe zacięcia

Poziomy


Określ swoje doświadczenie z bronią palną. Prosimy o szczerą deklarację poziomu umiejętności – pomoże to nam w planowaniu szkolenia. Nie zapomnij wybrać odpowiedniego poziomu w znajdującym się na dole strony formularzu zgłoszeniowym. Szkolenie to jest przeznaczone dla osób deklarujących swój poziom jako 0 lub 1.

Poziom 0

Nigdy w życiu nie trzymałeś broni palnej lub sporadycznie uczęszczasz na strzelnicę. Nie używałeś nigdy kabury, nie wiesz co to ciąg futerałowy.

Poziom 1

Potrafisz bezpiecznie posługiwać się bronią, bezwzględnie kontrolujesz kierunek lufy oraz palec poza/na języku spustowym. Ciąg futerałowy nie jest Ci obcy.

Poziom 2

Masz dobrze opanowany manual broni na której pracujesz. Potrafisz płynnie, bez patrzenia na broń, wykonywać podstawowe czynności, takie jak: wymiana magazynka, zabezpieczanie, odbezpieczanie broni etc.

Poziom 3

Masz doskonale opracowany manual broni na której pracujesz. Potrafisz skutecznie prowadzić ogień w ruchu oraz niestandardowych pozycjach. Masz doświadczenie z przesłonami różnego rodzaju.

Instruktorzy


Szkolenia strzeleckie, medyczne, taktyczne, prowadzone przez byłych operatorów Polskich Jednostek Specjalnych.

Szkolenie jest prowadzone przez byłych operatorów Jednostki Wojskowej GROM. Każdy z naszych instruktorów ma za sobą kilkanaście lat służby w jednostkach specjalnych. Doświadczenie oraz lata praktyki pomagają nam w skutecznym szkoleniu strzelców na każdym poziomie zaawansowania. Kierownikiem tego szkolenia będzie Lasek.

Miejsce


Szkolenie odbędzie się na strzelnicy zlokalizowanej w Grodzisku Mazowieckim (40km od Warszawy). Będziemy mieli do dyspozycji 8 osi strzeleckich (100m) oraz 8 stanowisk dynamicznych na przedpolu. Strzelnica będzie zamknięta tylko dla naszej grupy. Szczegółową mapkę dojazdu wyślemy przed rozpoczęciem szkolenia.

Szkolenia strzeleckie, medyczne, taktyczne, terenowe, prowadzone przez byłych operatorów Polskich Jednostek Specjalnych.
Szkolenia strzeleckie, medyczne, taktyczne, terenowe, prowadzone przez byłych operatorów Polskich Jednostek Specjalnych.
Szkolenia strzeleckie, medyczne, taktyczne, terenowe, prowadzone przez byłych operatorów Polskich Jednostek Specjalnych.

Sprzęt


Szkolenia na poziomie 0-1 przeznaczone są dla osób nie posiadających własnej broni. Zapewniamy niezbędny osprzęt w postaci karabinu AR-15, pistoletu GLOCK-17, dodatkowych magazynków, pasa taktycznego, ładownic, kabury, ochronników oczu i słuchu. Jeżeli posiadasz własną broń, a chciałbyś przypomnieć sobie podstawy, zapraszamy na szkolenie. W przypadku braku elementów osprzętu np. kabury, czy ładownic, służymy pomocą.

Standard szkoleń 0-1


Szkolenia GROM ilość osób w grupie

4-5 osób w grupie

Czyli gwarancja odpowiedniego kontaktu z instruktorem. To bardzo istotne, szczególnie gdy w głowie pojawiają się dziesiątki pytań!

Szkolenia grom ilość osób na szkoleniach

4-15 osób na szkoleniu

Czyli kameralna, przyjazna atmosfera. Nie praktykujemy oversellingu.

Szkolenia GROM sprzęt broń pistolet karabin pas taktyczny

Sprzęt

Zapewniamy wszystko co musisz mieć, m.in. kaburę, ładownice, pas taktyczny, okulary ochronne, ochronniki słuchu, karabiny AR-15, pistolety GLOCK 17 etc.

Szkolenia GROM amunicja

Pakiety amunicji

Przystępne cenowo pakiety: 90 x 9mm (pistolet) oraz 80 x 5.56mm (karabin) w cenie 350zł. W razie potrzeby zawsze możesz dokupić kolejny pakiet lub jego część.

Szkolenia grom grill wyżywienie

Jesz i pijesz do woli

Zapewniamy śniadanie oraz obiad, nigdy nie ograniczamy ilości jedzenia. Naszą specjalnością jest grill a’la “Makówka” :))

Program szkolenia


SB 22 września 2018

– 08:00-08:30 śniadanie na strzelnicy, rejestracja uczestników, Grodzisk Mazowiecki (40km od Warszawy, dokładny adres wyślemy przed rozpoczęciem szkolenia)
– 08:30 rozpoczęcie szkolenia, omówienie zasad bezpieczeństwa, podział na grupy
– 09:00 trening strzelecki część I
– 10:30 trening strzelecki część II
– 12:30 obiad
– 13:30 trening strzelecki część III
– 15:00-16:30 podstawowy serwis broni
– 16:30 zakończenie szkolenia

CO ZABRAĆ?

Poniżej lista rzeczy, które znacznie ułatwią Wam uczestnictwo w szkoleniu:

– kurtka/peleryna przeciwdeszczowa
– wygodny strój
– rękawiczki taktyczne
– buty wysokie taktyczne/trekkingowe
– adidasy
– czapka z daszkiem
– bandana/chusta
– zapasowe skarpety

CENA SZKOLENIA : 600zł

Cena zawiera:
– zajęcia teoretyczne i praktyczne
– wyżywienie
– ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:
– dojazdu
– broni oraz amunicji (możliwość zakupu pakietu, patrz obok)

PAKIET BROŃ + AMUNICJA: 350zł
(płatny na miejscu, gotówką, w dniu szkolenia)

– AR-15 + GLOCK 17
– 80 x 5,56mm + 90 x 9mm

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany/a na stronę płatności. Link do strony płatności otrzymasz również w wiadomości mailowej potwierdzającej wysłanie formularza.

Formularz Zgłoszeniowy