PISTOLET ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

PISTOLET ŚREDNIO ZAAWANSOWANY


TEMATYKA: CMMS Critical Skills
CZAS TRWANIA: 7h
ROZMIAR GRUPY: max. 6 osób
CENA Z NASZĄ BRONIĄ: 1100zł
CENA Z WŁASNĄ BRONIĄ: 800zł

Średnio zaawansowane szkolenie z broni krótkiej prowadzone zgodnie z metodyką elitarnego Combat Marksmanship Course (CMMS). Celem zajęć jest utrwalenie technik poznanych na szkoleniu podstawowym oraz wprowadzenie umiejętności krytycznych. Ze względu na obszerność materiału szkolenie jest podzielone na 2 etapy (“A” i “B”). Można zacząć od dowolnie wybranego etapu. Podczas szkolenia z pewnością zauważysz dlaczego poznanie i opanowanie fundamentów było konieczne aby pójść dalej! Zajęcia prowadzone są przez byłych operatorów JWK oraz JW GROM.

Nadchodzące terminy


No event found!
Pokaż Więcej

Dla kogo?


Pistolet Średnio Zaawansowany przeznaczony jest dla kursantów, którzy ukończyli szkolenie “karabin podstawowy” lub mieli wcześniej styczność z technikami nauczanymi na Combat Marksmanship Course. Ze względu na bezpieczeństwo oraz utrzymanie wysokiego poziomu nauczania, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia osób, które nie uczestniczyły w poziomie podstawowym, a w rażący sposób wybrały nieodpowiedni dla siebie poziom szkolenia. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas. Pamiętaj, że dla 99% osób najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie nauki od poziomu podstawowego.

Zakres szkolenia


ETAP “A”

– Techniki wymiany magazynka
– Techniki usuwania zacięć
– Techniki poruszania się, prowadzenia ognia w ruchu
– Zaawansowane techniki przenoszenia ognia

ETAP “B”

– Techniki wymiany magazynka
– Techniki usuwania zacięć
– Techniki pracy na zasłonach (barykadach)
– Zaawansowane postawy strzeleckie

Combat Marksmanship Course (CMMS)


Intensywne szkolenie strzeleckie opracowane przez byłych operatorów amerykańskich jednostek specjalnych DeltaForce i Navy Seals. Podstawą szkolenia jest opanowanie do perfekcji kilku fundamentalnych zasad strzelectwa bojowego, co umożliwia prowadzenie skutecznej walki z użyciem broni długiej i krótkiej w różnych sytuacjach i środowiskach. Niezależnie od etapu szkolenia, nauczane techniki tworzą spójny wewnętrznie system.

Nasz sprzęt


Wybierając szkolenie z naszą bronią udostępnimy Ci: pistolet Glock 17 lub Glock 19 (dla osób z mniejszymi dłońmi), 200 sztuk amunicji 9mm, ochronniki oczu i słuchu, pas biodrowy z kaburą oraz podwójną ładownicą (również dla leworęcznych). Na tym szkoleniu istnieje możliwość dokupienia większej ilości amunicji.

Co zabrać?


Wszyscy uczestnicy

wygodny strój adekwatny do pory roku i prognoz
wysokie buty (trekingowe/taktyczne)
czapkę z daszkiem
spodnie z szerokimi szlufkami 4-5cm (nieobowiązkowe)

Uczestnicy z własną bronią

pistolet samopowtarzalny
200szt. amunicji
2-4 magazynki
pas biodrowy
kaburę
ładownicę/ładownice

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany na stronę z płatnościami. Płacisz tylko opłatę za szkolenie (800zł), brak wpłaty w ciągu 3ch dni od zapisu jest równoważny z jego anulacją. Opłatę za korzystanie z naszej broni rozliczamy na miejscu, w dniu szkolenia.

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany/a na stronę płatności. Link do strony płatności otrzymasz również w wiadomości mailowej potwierdzającej wysłanie formularza.

Szybka wpłata jest gwarancją uczestnictwa.

Formularz Zgłoszeniowy


Skontaktuj się


Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem

Kontakt

info@szkoleniagrom.pl
+48 608 340 540

Social Media

  

Dane firmy:

SG Artur Morgulec
ul. Mysłowicka 7c
01-612 Warszawa
NIP: 5252469093
REGON: 146135037