PISTOLET ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

PISTOLET ŚREDNIO ZAAWANSOWANY


NAJBLIŻSZE: 15 grudnia 2019
TEMATYKA: CMMS Critical Skills
CZAS TRWANIA: 6h
ROZMIAR GRUPY: 4-5 osób
CENA Z NASZĄ BRONIĄ: 900zł
CENA Z WŁASNĄ BRONIĄ: 600zł

 

Średnio zaawansowane szkolenie z broni krótkiej prowadzone zgodnie z metodyką elitarnego Combat Marksmanship Course (CMMS).  Celem zajęć jest utrwalenie poznanych na szkoleniu podstawowym technik oraz dołączenie ruchu i taktyki. Zajęcia prowadzone są przez byłych operatorów JWK oraz JW GROM. Podczas szkolenia z pewnością zauważysz dlaczego poznanie i opanowanie fundamentals było konieczne aby pójść dalej!

Dla kogo?


Pistolet średnio zaawansowany przeznaczony jest dla osób, które ukończyły szkolenie “pistolet podstawowy” lub miały wcześniej styczności z technikami nauczanymi na Combat Marksmanship Course. Ze względu na bezpieczeństwo oraz utrzymanie wysokiego poziomu nauczania, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia osób, które w rażący sposób wybrały nieodpowiedni dla siebie poziom szkolenia. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas. Pamiętaj, że dla 90% nawet doświadczonych strzelców, najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie nauki od poziomu podstawowego.

Zakres szkolenia


– zasady bezpieczeństwa
– rozgrzewka, przypomnienie fundamentów
strzelectwa bojowego
– strzelanie z różnych postaw strzeleckich
– bojowa i taktyczna wymiana magazynka
– usuwanie zacięć
– przenoszenie ognia
– praca na zasłonach
– prowadzenie ognia w ruchu

Combat Marksmanship Course (CMMS)


Intensywne szkolenie strzeleckie opracowane przez byłych operatorów amerykańskich jednostek specjalnych DeltaForce i Navy Seals. Podstawą szkolenia jest opanowanie do perfekcji kilku fundamentalnych zasad strzelectwa bojowego, co umożliwia prowadzenie skutecznej walki z użyciem broni długiej i krótkiej w różnych sytuacjach i środowiskach. Niezależnie od etapu szkolenia, nauczane techniki tworzą spójny wewnętrznie system.

Nasz sprzęt


Wybierając szkolenie z naszą bronią udostępnimy Ci: pistolet Glock 17 lub Glock 19 (dla osób z mniejszymi dłońmi), 200 sztuk amunicji 9mm, ochronniki oczu i słuchu, pas biodrowy z kaburą oraz podwójną ładownicą (również dla leworęcznych). Na tym szkoleniu istnieje możliwość dokupienia większej ilości amunicji.

Co zabrać?


Wszyscy uczestnicy

wygodny strój adekwatny do pory roku i prognoz
wysokie buty (trekingowe/taktyczne)
czapkę z daszkiem
spodnie z szerokimi szlufkami 4-5cm (nieobowiązkowe)

Uczestnicy z własną bronią

pistolet samopowtarzalny
200szt. amunicji
2-4 magazynki
pas biodrowy
kaburę
ładownicę/ładownice

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany na stronę z płatnościami. Płacisz tylko opłatę za szkolenie (600zł), brak wpłaty w ciągu 3ch dni od zapisu jest równoważny z jego anulacją. Opłatę za korzystanie z naszej broni rozliczamy na miejscu, w dniu szkolenia.

Płatności


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego zostaniesz przekierowany/a na stronę płatności. Link do strony płatności otrzymasz również w wiadomości mailowej potwierdzającej wysłanie formularza.

 

Szybka wpłata jest gwarancją uczestnictwa.

Formularz Zgłoszeniowy


Skontaktuj się


Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem

Kontakt

info@szkoleniagrom.pl
+48 608 340 540

Social Media

  

Dane firmy:

SG Artur Morgulec
ul. Mysłowicka 7c
01-612 Warszawa
NIP: 5252469093
REGON: 146135037